Корзина
21 отзыв
Контакты
Питомник саженцев "Идеал"
+380735515105Андрей
+380679966299Владимир
Андрей
УкраинаЧерновицкая областьГрозинцыЛуговая 1
+380735515105
По вопросам оптовых закупок+380735515105

Переваги осінньої посадки

Переваги осінньої посадки

Переваги осінньої посадки

Це вигідніше

Саджанці восени купувати набагато вигідніше: і розплідники, і садівники-приватники починають реалізацію тільки що викопаного посадкового матеріалу. Звідси великий вибір, доступна ціна і можливість оцінити якість покупки. Рослини в цю пору часто продаються і з останніми листами, і зі свіжими корінням (які можуть свідчити про здоров'я саджанця). До того ж сумлінні садівники нерідко демонструють і плоди, притаманні саме цьому сорту, що дуже важливо для покупця.

Це простіше

Клопоту осіння посадка доставить небагато: можна обмежитися одним поливом, а природа сама доробить інше. Осіння прохолода і дощі забезпечать саджанця необхідну вологість грунту і комфорт. Справа в тому, що, не дивлячись на нинішній період спокою, коріння деревця продовжують рости, поки грунт не охолоне до температури + 4 ° C. Вчасно посаджені рослини до настання стійких заморозків вже встигнуть виростити тоненькі вбираючі корінці і в новому сезоні почнуть рости на цілих дві, а то й три тижні раніше тих саджанців, що посадили навесні.

Це економить час

Чисто «людський фактор»: осіння посадка дерев звільнить дачнику сили і час на інші садові клопоти, яких навесні буде «вище голови».

Особливо сприятлива осіння посадка в південних регіонах, де зими теплі. Земля не промерзає на глибину залягання коренів, і молодим деревцям не грозить переохолодження і вимерзання.